SON TAŞIMALAR

Bizleri Google den Bulan Müşterimiz Caner Bey 2. kattaki Evini 6. Kattaki Yeni Evine Taşıttırdı Uygun Fiyatlı Ambalajlı Nakliyat Yapan Firmamız,Asansörü Aracılığıyla Kolay ve Sorunsuz ev taşıması yaptı.

23-ocak- 2016 Tarihinde İzmir Bayındır dan Antalya Serik arası Evden Eve Nakliyat yapıldı

Bizleri Google den Bulan Müşterimiz Ayşe Hanım İzmir Bayındırda Olan Evini Antalya Serik İlçesine Taşıttırdı Şehirlerarası Nakliyatta uzman olan firmamız Ayşe Hanımın Evini Sorunsuz ve Hasarsız Bir Şekilde Taşıdı.

20-ocak- 2016 Antalya da Cafe Lokanta Malzemesi Nakliyatı yapıldı

Bizleri Google den Bulan Müşterimiz Erol Bey Konyaaltında Bulunan Cafe Restaurant Malzemelerini Yeniköy Merkeze Taşıttırdı.

15-ocak- 2016 Tarihinde Yozgat Şefaatli den Antalya Kumluca arası Evden Eve Nakliyat yapıldı

Bizleri Google den Bulan Müşterimiz Bayram Bey Yozgat Şefaatli deki Evini Antalya Kumlucaya Taşıttırdı 3 Artı 1 Ev Eşyası Olan Bayram bey'in Evi Kapalı kasa Aracımızla şehirlerarası Nakliyat Yapılarak Kumlucaya Getirildi Kumluca da 4. katta olan eve Asansörümüz Aracılığıyla taşındı Eşyalar Zarar Görmedi.

13-ocak- 2016 Tarihinde Ahatlı da  Evden Eve Nakliyat yapıldı

Bizleri Google den Bulan Müşterimiz Mehmet Bey' in 1. Kattaki Evi Ahatlı dan Yeniemek Mahallesine Sorunsuz ve Hasarsız Bir Şekilde Uygun Fiyatlarla Taşındı, Evin Tüm Eşyaları Ambalajllı Sigortalı Olarak Kapalı Kasa Aracımızla Taşındı, Yağmur ve Diğer Kötü Hava Şartlarından Etkilenmeden Yapılan Ev Taşımamızda Evin Hiç Bir Eşyası Islanmadı ve Müşterimiz Teşekkür Ederek Ödemesini Yaptı.

11-ocak- 2016 Tarihinde Lara da Evden Eve Nakliyat yapıldı

Bizlere Laradaki Dersanesini Taşıtan Nihal Hanım Memnun Kaldığından Dolayı Evini de Nehir Nakliyata Taşıttırdı, Firmamız Yüzde Yüz Müşteri Memnuniyeti Hedefiyle İş Yapmaktadır. Nihal Hanım 11. kattaki Evi Asansörlerimiz Aracılığıyla Sorunsuz ve Hasarsız Olarak Taşındı.

9-ocak- 2016 Tarihinde Lara da Dersane taşıması yapıldı

Bizleri İnternetten Bulan Nihal Hanım Lara da Bulunan Dershanesini Yine Larada Bulunan Yeni Binasına Taşıdık, Dershanenin Tüm Malzemeleri Ambalajlı Bir Şekilde Taşındı,

6-ocak- 2016 Tarihinde Larada Dedeman da Evden Eve Nakliyat İşi Yapıldı,

Bizleri İnternetten Bulan Süleyman Bey Lara' da 8. Kattaki Evini, Narenciye Civarındaki 4. Kattaki Evine Taşıttırdı, Her İki Tarafta Asansör Kuruldu, Ev Dubleks Olduğu İçin Büyük Kamyonumuzla Yaptığımı Taşıma İşlemi Kısa Sürede Sorunsuz ve ZahmetsiZ Oldu. Eşyalar Zarar Görmedi Müşterilerimiz Teşekkür Etti Ödememizi Fazlasıyla Yaptı.

24 - 11 - 2015 Tarihinde Antalya Kepez Dokuma da Evden Eve Nakliyat İşi Yapıldı,

Bizleri İnternette Google Aramalarından Bulan Sabri Usta Dokuma daki Evini Şanlıurfa Suruç İlçesine Taşıttırdı, Antalya Şanlıurfa - Suruç Evden Eve Nakliyat Hizmeti Alan Sabri Usta Yaklaşık 15 Saatte Memleketinde Yeni Evine Taşındı Deneyimli Kaliteli Personellerimizle Eşyalarınızı Zarar Görmeden Taşıyoruz,

23 - 11 - 2015 Tarihinde ANTALYA HURMA MAHALLESİ - ANTALYA VARLIK MAHALLESİ ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT İŞİ YAPILDI

Bizleri İnternetten Bulan Ayşe Hanım'ın Evi Hurma da 7. Kattan Asansörle Alınarak, Yüzüncü yıl Varlık mahallesindeki Yeni Evine 4. Kata Yine Asansör Aracılığıyla Taşındı, Antalyada Asansörlü Nakliyat evden eve nakliyat İşleriniz İçin Bizleri Günün İstediğiniz Saatinde Arayabilir Detaylı Bilgi Alabilirsiniz,

22 - 11 - 2015 Tarihinde: ANTALYA ŞAFAK MAHALLESİNDEN ANTALYA'NIN GÖYNÜK İLÇESİNE TAŞINMA İŞİ YAPILDI

Bizi İnternetten Bulan Gökhan Bey'in Evi Hasarsız ve Sorunsuz Bir Şekilde Göynük İlçesine Taşındı, Antalya Göynük Evden Eve Nakliyat, Asansörlü Taşımacılık Hizmetleri İçin Bizleri Arayabilirsiniz,

Antalya Evden Eve Nakliyat Firmaları